| curiozitatea a întrebat:

Buna TPU.Cine raspunde la intrebarea mea primeste vot/funda si cand mi se va pune si mie intrebarea "utilizatorul anului" pe el am sa il votez.am nevoie de cineva cine sa imi raspunda corect nimic mai mult.big grin
Marti nu am putut intra pe Yahoo messenger pentru ca imi spunea ca parola mea a fost blocata [asta e cand o persoana incearca sa iti sparga parola adica scrie id-ul tau si incearca diferite parole de prea multe ori si da gresi.asa se blocheaza] Miercuri imi spunea ca cineva mi-a schimbat parola [asta inseamna ca a intrat pe idul meu si mi-a schimbat parola]
Am intrat la Forgot my psswrd si problema e ca imi pune o intrebare si jos scris "NU ESTE INTREBAREA MEA" am dat click de oare ce eu nu avea intrebarea asta cand mi-am facut id-ul si atunci m-a pus sa tastez datele mele adica ZIUA LUNA SI ANUL in care m-am nascut. Dar eu am facut acest id in clasa a2a si nu mi-am bagat datele reale...Intrebarea mea este. Cum sa aflu ce date am scris? SAU cum asi putea sa imi sparg parola? ACCEPT ORICE RASPUNS INTELIGENT FARA FAZE DE GENU "SCHIMBA ID-UL" il am din clasa a2a si toti prietenii ii am acolo eu nu le stiu id-urile din cap...ar fi greu sa recapat tot ce am pierdut.MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns: