| Andrre a întrebat:

cred ca am o mica mare problema. rolling eyes deci, cand ma cert cu prietenul sau prieteni. incep sa tremur sa nu am stare. sa nu stiu ce sa mai fac. simt ca innebunesc. straight face aa ba chiar si plang. cum pot scapa de aceasta " depresie "? [-o< / funda big hug aa si raspundeti-mii va rogg waiting.

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Sunt reactii absolut normale. Sa nu iti faci probleme din cauza asta. Pe masura ce o sa mai inaintezi in varsta o sa vezi ca reactiile astea vor fi disparea incetul cu incetul. Pana atunci, evita certurile : daca nu exista cauza, nu vor exista nici efecte! Bafta si inima buna sa ai!

1 răspuns:
| angel99_2049 a răspuns:

O astfel de problema am si eu si chiar nu o suport~x(, si eu plang mai mereu, dar nu este ceva normal, asta inseamna ca tii la persoana cu care te.ai certat. Eu cand patesc asta incerc sa-mi caut alti prieteni. AA si incearca sa eviti certurile. Eu si o fata ne certam mereu, dar problema este ca de la mine incepe totul. To ce trebuie sa faci este sa EVITI CERTURILE SI SA INCERCI SA TE LINISTESTI CAND PATESTI ASTFEL DE LUCRURI. >winking Sper ca te.am ajutat. Bafta!