| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cu ce program "mi-as putea face o geamana intr-o poza"?, adica sa para ca si cum ar fi doua persoane

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cu photoshop ar fi usor. Iei o poza cu tine, ca si cum ai tiine de gat pe cineva. Te dublez, apoi sucesti poza, sa nu fie cu mana in stanga sa fie in dreapta de ex, si sa para ca si cum v-ati tine de gatwinking
Sau poti sa faci 2 poze diferite, una in care ar parea sa sunteti aman2 la masa. Odata faci o poza imbracata intr-un fel, si cu o coafura, apoi alta imbracata in alt fel si cu alta coafura, vorbind, normal, pozitii diferite, si pui persoana dintr-u poza in alta.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Cu pizap este cel mai simplu! www.pizap.ro! Si nu trebuie downloadat! Succes! Pozele nu sunt salvate in baza de date si poti face edituri/modificari etc... for free! :) Funda? :*Mersi!