| Iustiina a întrebat:

cu ce program pot sa modific poze: -sa fim doua persoane in poza chiar daca nu e din aceeasi poza? poate nu ma intelegeti deci va dau un exemplu de poza: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=78&ty=65

ma puteti ajuta? imi spuneti cum pot sa fac si eu poze ca acelea? daca este program spneti-mi cum se numeste si de unde il descarc. si daca este si online spuneti-mi cum sa caut. mersi. funda:X

Răspuns Câştigător
| toxiclove_9019 a răspuns:

Http://pizap.com

poti sa modifici acolo cum vrei pozele... fundita?;;)

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Le poti face cu photoscape.
Sau cu photoshop.

| TeddyAn a răspuns:

Photoshop

| αℓ3χυтѕѕα a răspuns:

Cel mai simplu e cu PhotoScapewinking