| Anonima9 a întrebat:

Buna TPU.Cum aflu cati mi-au vizualizat profilul facebook, sau cine?! Funda

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu poți. Nu ai cum să afli cine ți-a vizitat profilul. Sunt niște aplicații pe Facebook care cică-ți spun asta dar sunt false. Fac doar spam.

| IustinaC a răspuns:

Pai din pacate nu poti afla. sad eu tot am intrebat pe multi dar meau spus ca nu pot

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Curiosii mor repede!

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Scuze dar nu poti vizualiva cati ti-au vazut facebook-ul si nu poti nici sa afli cine
fundita plzzbig grin

| AndreiTudose a răspuns:

Ba poti uite aici poti vedea :X http://www.facebook.com/RadioCrazy?sk=app_308616719184623 aici funda?:D