| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Cum as putea sa mi modific puțin vocea când vorbesc? Nu prea îmi place. și as cauta o alta versiune a vocii mele... exista vreo metoda? Vocalize sau?

2 răspunsuri:
| TalentDinPântec a răspuns:

Salut! Nu știu dacă e cea mai buna varianta, dar țigările îngroașă vocea. Poți lucra pentru pronunțarea cuvintelor, cauta pe google și ai sa găsești diferite trickuri, cum ar fi sa vb cu un creion în gura, sau sa repeți nu știu ce sir de cuvinte.

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti.