| WeeD a întrebat:

Buna TPU cum pot muta Recycle Bin in colt jos? Il pun acolo si se duce inapoi unde era.

Răspuns Câştigător
| mihai_1207 a răspuns:

Incearca cam asa: click dreapta pe desktop, te duci la view si debifezi optiunea 'auto arrange icons'. eu am win7 si s-ar putea sa fie denumirile optiunilor un pic diferit pe alte versiuni de win dar cam asta e principiul general de urma. Succes!

1 răspuns:
| SAID a răspuns:

Apsa click dreapta pe dekstop (unde sunt toate programele) da la prima si apasa pe align to grid