| sergiutaker a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa scap rapid de cosurile de pe fata?Nu vreau sa folosesc cremele de la farmacie.

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Off,dar ce aveti fratilor cu cremele? sau crezi ca daca nu folosesti niciun tratament medicamentos sau creme iti trec? sa stii ca nu e ca in desenele animate, bati din palme si ai tot ce vrei.Incearca brevoxyl, o am si eu, o folosesc de 5 luni si e suuper buna,nu mai am niciun cos,depinde si de tenul tau dar eu zic ca ti-ar prinde bine si tiewinking daca nu, incearca masti cu fructe, sau da-ti cu pipi pe fatalaughing dar ai grija sa nu afle prietenii tai laughingwinking