| lologfo a întrebat:

Cum sa fac multe like-uri pe facebook? Am nevoie pentru un concurs. Daca vreti sa ma ajutati uite aici:) https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

-Pai cerele paginilor mari sa iti faca publicitate reciproca...
-Fa schimb de like cu paginile mai mari
-Roaga-ti prietenii sa dea like...Si prietenii celeilalte admine(e bine sa fie mai multe admine)
-Scrie o poveste(aduni like)
-Scrie ceva ce alte pagini n-au
-Distribuie pozele paginii la tine pe perete
-Pune linkul paginii la un grup de publicitate.

Oricum daca vrei un program de facut like la pagini da-mi un mesaj pe privat.

7 răspunsuri:
| loly7635 a răspuns:

Păi roaga câţiva din prietenii de pe facebook să-ţi dea like sau intră într-un grup de publicitate şi poţi face peste 60 like'uri. Baftă!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Intra in grupuri de publicitate, faci imediat like-uri.

Răspuns utilizator avertizat
| lologfo explică (pentru jimmiesrustled):

Nimeni nu te-a obligat sa dai like sau orice! Du-te injura altundeva!

| lologfo explică:

Si cum fac sa primesc like-uri?

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)