| YouAndMe95 a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe persoane la follow pe tumblr?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Postezi cat mai multe poze.Altceva n-ai ce sa faci.

| anonim34666 a răspuns:

Poti sa dai si tu la alti ca uni iti dau inapoi follow si asa te faci cu mai multi

| Jess123 a răspuns:

E problema nationala laughing Uite, sunt niste grupuri pe facebook in care iti publici linkul si poate ai noroc sa ti-l viziteze cineva laughing Glumeam. Primzi cativa urmaritori. Alta faza ar fi sa dai follow la cat mai multe persoane si ele sa-ti dea inapoi. Sau intra pe Tumblrplug ( scrie pe Google tumblr promote) si iti lasi acolo linkul cu ce descriere vrei tu...hai ca te descurci tu...pup :*