| Raspundeti a întrebat:


Cum se joaca It Girl pe FaceBook?

2 răspunsuri:
| VampireDeea144 a răspuns:

Pai primul pas: iti alegi fata; o imbraci si dupa scurt timp o sa castigi ceva bani; pasul 2 : ca sa treci pe alt nivel trebuie sa mergi la petreceri si sa ai multe puncte din alea "hot" apoi trebuie sa le showdawn pe alea care vezi ca au mai putine puncte hot si sunt pe nivele mai mici decat ale tale (ex : eu sunt pe 14 si dau showdaun la una de nivel 12) si nu te lasa daca nu castigi, mai incearca dar ai grija ca trebuie sa nu ti se termine confidence( are un semn cu inimioare) cu cat avansezi mai mult in nivele vei avea acces la mai multe magazine (ex lumination) si daca nu iti plac ceva haine pe care le ai poti sa le vinzi si primesti bani; poti avea un "iubit" care sa iti ofere bani si faima doar daca ai vreo 9-10 prieteni/e care joaca le poti trimite invitatie ca pe hi5 acest "iubit" o sa iti ofere diverse cadouri; daca nu ii vei cumpara si tu cadouri sau nu il vei saruta(aici trebuie sa astepti 8-9 ore ) el se va desparti de tinehappy gataaaa sper ca nu am uitat nimicwinking daca am uitat ceva poti sa imi dai add : daya_deea98 si iti voi explica orice nelamurirehappy pusiii:* funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Güneşli Bir Günde uite si eu joc da-mi add

Întrebări similare