| AlYnA_6106 a întrebat:

BUNA TPU! Cum va simtiti cand purtati ochelari de vedere? adica ce senzatie aveti. unii rad ce voi, va pun porecle? astept un raspuns urgent!
vreau parerile voastre`...
>multumescbig grin

5 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Chestia asta cu poreclere erau la copii mici pana in clasele a 5-a, a 6-a. la liceu, cel putin la liceul la care sunt eu. nu prea se pun porecle la cei cu ochelari... cand porti ochelari. la inceput pana te obisnuiesti cu ei. simti ca am ceva in plus =p

| ratzuscab a răspuns:

Buna seara!
Acum un an am inceput sa port ochelari de vedere si cand i-am pus prima data am vazut totul mult mai clar.Nu trebuie sa te iei dupa vorbele oamenilor.
Cei care poarta ochelari au o alura de inteligent happy

| LiveYourLife a răspuns:

Daca ai probleme cu ochii trebuie sa ii porti
si ce conteaza ce spun oamneii, conteaza sa fi tu bine
big grin

| Barney a răspuns:

Eu port ochelari, nu mi s-a intamplat sa rada cineva de mine (probabil pentru ca sunt la liceu...), dar prin clasele mici se rade (cred)

| Barney a răspuns:

Dar nu iti face griji, sa porti ochelari e ceva foarte normal, nu trebuie sa fi rusinat, si prietenii / prietenele adevarari nu vor rade de tinewinking