| tbxx a întrebat:

BUna! ce parere aveti despre fetele cu ochelari? vreau sa stiu si parerile voastre. FUNDA + VOT!:X cat mai multe raspunsuri:X

13 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Parerea mea despre fetele cu ochelri este ca sunt tot fete, numai ca au unele probleme cu ochii si trebuie sa poarte ochelari. Unele sunt enervante altele super de treaba, depinde de personalitate. Nu imi pasa de ochelarioh go on.

| katy a răspuns:

Daca te referi ca par urate parerea mea e ca sunt uraciosi cei ce spun asta.a purta ochelari este o necesitate si asta trebuie inteleasa de oricine

| Dash a răspuns:

Sunt OK, de ce n-ar fi? Sunt o gramada de fete cu ochelari care arata chiar ff bine.

| Deny1333 a răspuns:

Eu pot ochelari de vreo 2 luni. mulţi mi-au spus că-mi stă la fel de bine cu sau fără ei. anyway, asta nu are de ce să fie ca o etichetă pentru persoanele ce poartă ochelari. ele nu se schimbă cu nimic.winking

| CristinaElena96 a răspuns:

Uite cum vine problema port ochelarii de vreo 4 ani,adica mnah "port",ii port doar la scoala si la pc,sau cand citesc nu-i port cand ies in oras sau cand merg pe strada, nu-mi place,stiind ca si lumea e foarte rea si comenteaza orice ii port rar,nu am drioptiile f mari,dar desi sunt permanenti nu-i port tot timpulwinking asta e sunt mai atenta cu cei din jur si probabil ca pun prea mult accent pe aspectul fizic si am cam uitat de aspectul din interior si ca sanatatea e importanta,dar asta sunt, probabil am facut-o si pentru ca vad colegele mele cum is chatterbox si am intrat si eu in " clubul" lor,ochelarii ii port doar cand am neaparat nevoie urgent de ei la tv sau altele stiu ca o sa ma criticati si o sa ziceti ca sanatatea mea conteaza dar lumea e rea si comenteaza ffff multwinking
sfat: daca ai ochelarii poarta-i tu acum, lasa parerile celor din jur, pupici multi :*:*:*:*

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@Deeaa cine nu are problema ta?
depinde ce dioptrie are fata ca daca are lentile groase sunt naspa adica sa fie subtiri si carcasa aia de la ei (nustu cum sa le zic) alba

| axaal20 a răspuns:

Sunt cele mai bune sugatoare de ****, scuze, cele mai focoase
eu votez pentru

| RemaxiS a răspuns:

Nu frumusetea fizica conteaza ci frumusetea interioara

| Deeaa a răspuns:

Eu port ochelari si arat foarte bine! Si multe alte prietene poarta ochelari,dar eu port ochelari ca ma dor ochii de la zapada, soare, neon si tot asa

| adrian062 a răspuns:

Sincer, depinde de fata. Exista unele fete care le sa foarte bine cu ochelari si ochelari reprezinta un atu pentru ele dar exista si fete care nu le stau chiar asa de bine cu o pereche de ochelari.Revin la idea de inceput, depinde de fiecare fata in parte, de fizionomia sa de trasaturile sale etc.(intelegi ideea...)Eu prefer fetele care sunt pe atat de inteligente pe cat sunt de frumoase, acum ca are ochelari sau nu pe mine personal nu ma deranjeaza. Funda + Vot?

| GrEen_2189 a răspuns:

Eu port ochelari de un an si am mai purtat jumatate de an inainte. Unii faceau glume proaste, unii mi-au spus ca imi sta bine. Eu nu ma rusinez cu ei, ii port. Fetele cu ochelari mi se par OK ca si cele fara.

| lavi_3444 a răspuns:

Fatele cu ochelari nu sunt neaparat si proaste sau tocilare trebuie sa o cunosti cat mai bine si...cam atat...a si sa fii dragut/a

| Crys_1629 a răspuns:

Daca au niste ochelari mai misto adica nu uni mari cat... si daca e mai matura si are sani mari si o bluza prin care se vad de deasupra daaa rau de tot rolling on the floor