| Daria a întrebat:

Purtati ochelari? Va simtiti bine cu ei? Daca da, ce culoare/forma de rame aveti? De curiozitate...happy

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Port ochelari doar la pc si cand citesc.am o dioptrie mica de +0, 50.
cand sunt obosita sunt nevoita sa ii port si nici nu simt ca ii am.referitor la culoarethinking uhm. am lentile organice (care nu se sparg sau ceva de genul) si la soare se vede o nuanta de verde in rest sunt perfect transparenti. rama.dreptunghilara.Nu o pot descrie.

:*:*

5 răspunsuri:
| Bubbles a răspuns:

Ochelari de vedere nu? eu port si sincer nu mi-as dori sa porti si tu cateodata imi da dureri de cap... si se murdaresc lentilele repede... nu pot sa faci sport cu ei... au ranma de culare galbena si lentilele sunt patratoase

| DevilLife a răspuns:

Da port ochelari.Si pot sa spun ca ma simt bine cu ei pentru ca eu am cearcane si ochelarii le mai ascunde.Ai mei sunt negrii si am rama de piele.Nu stiu sa explic exact modelul dar lentilele sunt lipite doar in partea de sus de rama.nu sunt bagate cu totul in rama.big grin

| Emmeii a răspuns:

Daca sunt de vedere.
as vrea asa sa port.(inca vad) :)) http://i43.tinypic.com/2yz0xft.jpg
si de soare. http://lifestyle.theblog.ro/......uper-2.jpg dar mai multe culori.
pa pa

| TeenageGirl a răspuns:

Da port si is suuper misto is negru cu rosu si ii iubbbbesc am dioprietre mare -1. 50

| Susuki a răspuns:

Eu port ochelari dar doar cand citesc sau ma uit la tv/calculator.Au forma dreptunghiulara si sunt roz laughingNu as vrea sa. i port la scoala pentru ca imi sta groaznic cu ei da' acasa mai merge happy