| corinalynutza a întrebat:

Buna TPU :d:d:d va rog frumos daca puteti sa-mi dati idei de statusuri pentru mess. dau cea mai mare fudaaalove strucklove strucklove struckkiss

Răspuns Câştigător
| Denii_6593 a răspuns:

At my desk cu nimeni/cu tristetea/cu mine

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea

Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel , pentru ca o parte din mine e la ea/el, dar el/ea nicaieri

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu doar ma uit

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt

M-am asezat pe genunchii singuratatii mele

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi, e doar azi

Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis

Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele

Frumusete ,exterior, zambet ,exterior, inauntru

Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata

Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara

Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete.

Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele

Daca plang lacrimez, daca iubesc te iubesc

O secunda as vrea sa te privesc , sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns

Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor, dar am uitat sa zbor

Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine

Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost , vei fi si vei ramane aici in inima mea

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi

Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete…

Tristetea… cuvantul care spune ca ceva nu e bine

Tristetea- o stare trecatoare, singuratatea- o stare

Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine

Ce soare trist! ieri parca era mai vesela! nu ieri! de mult… tare de mult

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc

Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii, dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca, "Asa a fost o data!"

Sa nu ma intrebi iubitul meu,

In lipsa ta daca mi-e greu,

Sa nu ma-ntrebi daca iubesc,

Sa nu ma-ntrebi daca traiesc,

Sa nu ma-ntrebi daca mi-e dor,

Sa nu ma-ntrebi de vreau sa mor,

Sa nu ma-ntrebi daca mai pling,

Sa nu ma-ntrebi ce am in gand,

Sa nu ma-ntrebi ce-i frumusetea,

Si suferinta si tristetea;

Sa nu ma-ntrebi ce-i fericirea,

Nici daca am cunoscut iubirea,

Sa nu ma-ntrebi daca zambesc,

In jur de pot sa mai privesc,

Sa nu ma-ntrebi daca ma doare,

Nici daca vad pe cer ca-i soare,

Fara sa-ntrebi am sa-ti raspund,

Frumosul meu cu suflet bland,

La orce-ai vrut sau vrei sa sti,

Raspunsuri,inger vei primi,

In lipsa ta mi-e greu iubire,

Iubesc,traiesc an amintire,

De chipul tau ami este dor,

Eu fara tine vreau sa mor,

In noapte lacrima-mi ascund,

De dragul tau iubire pling,

Cu tine-n gand adorm cu greu,

In vis apari mereu mereu,

Cei frumusetea?chipul tau,

Cei suferinta?dorul meu,

Cei tristetea?viata mea,

De-ar fi s-o pierd nu mi-ar pasa,

Ca am putut sa te cunosc,

Sa te ating suflet frumos,

Si am putut sa-ti simt iubirea,

Si am aflat ce-i fericirea,

Daca zimbesc o fac prin lacrimi,

Daca privesc nu-s ochii mei,

Ca nu mai am lumina inger,

De cand te-ai departat de ei,

Nu stiu,nu vad daca e soare,

Nimic acum nu are rost,

Secunda fara tine doare,

A fost frumos,frumos... a fost!

Cel mai trist este sa te indragostesti d baiatul p care il iubeste cea mai buna prietena a ta , stiind ca n-ai nicio sansa, dar asta-i dragostea nu te poti abtine, e dureros sa stii ca nu -l poti avea,Doare, trece, Trece oare? Doare si nu trece

.Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea
.Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt

.Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi

.Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine .
.Totul trece, dar totul nu se uita.
8.Totul e ca o lume de cristal,iar eu sunt doar un ciob de sticla
9.Dragostea e un munte pe care il urci razand si il cobori plangand.
10.Busy pentru fericire si sperante
Avaible pentru lacrimi.

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa ne plimbam zi de zi, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor dar am uitat sa zbor

Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost , vei fi si vei ramane aici, in inima mea

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi

Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete…

Tristetea… cuvantul care spune ca ceva nu e bine…

Tristetea- o stare trecatoare, singuratatea- o stare

Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine

Ce soare trist! ieri parca era mai vesel…a! nu ieri! de mult… tare de mult…

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine

- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante l-am privit orbind m-a atins visand… l-am parasit plangand

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu.

- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…

- Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!

- Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

- Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

- Dragostea este ca un fulg de nea coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…

- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!

- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.

- Inima ta nu mai este deschisa pentru mine, asa ca trebuie sa plec, te-am iubit atat de mult

- Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.

- Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.

- Lacrimile m-au cuprins / Sufletul imi este prins / Inima imi e lipita / Si iubirea sfarsita.

- M-am asezat pe genunchii singuratatii mele

- Mai pot spera acum ca norul de deasupra mea se va risipi daca dragostea noastra a apus?

- Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.

- Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata!

- Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.

- Nu-mi spune nimic, este mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi

- OFFLINE pentru fericire…ONLINE pentru lacrimi

- Pentru a da gres trebuie exercitiu… si eu ma simt foarte bine antrenat.

- Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragostea. De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

- Sper sa ca stii ca inca se mai vad ranile pe care mi le-ai lasat odata cu plecarea ta.

- Trec peste tot si toate cu un zambet, dar peste despartirea noastra nu pot sa trec decat plangand.

- Trenul a plecat si se scurge pe sine… adio iubire, dar ramai cu mine!

- Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

- Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange.

Ce a fost nu va mai fi

Fiecare clipa cu tine ce`o am in gand,e pretzioasa fiindca nu esti de gasit pe acest Pamant.

Si poate nu e prea tarziu pentru noi,ar fi frumos sa fim din nou ca la`nceput…dar nu pe`un drum alunecos

De ce doar pe tine te am si acum in amintiri,si nimeni nu m-a putut schimba

Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

As face orice sa te mai pot avea,chiar daca acum esti cu altcineva

N'ai sa intelegi cat imi e de greu,nu ejti in locul meu

Candva poate am sa regret,dar acum vreau sa'mi vad de viata mea..."

Am invatat azi ca viata nu e roz [].DAR pensula e in mana ta[:X].de TINE depinde cum o fardezi .

Sunt clipe din trecut peste care am trecut,sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate

De´o parte a usii se aud niste batai.El venise ca sa planga in bratele ei,de cealaltaa parte era ea,avea lacrimi in ochi dar tot nu raspundea...

Candva am plans si am tipat de fericire,altcandva am plans si am tipat de durere.Candva am crezut prosteste in cuvinte rostite in graba,candva aveam planuri marete...acum am planuri realiste.Candva am crezut ca toate vor fi roz mereu,am crezut ca nimeni si nimic nu va putea sa.mi corupa inocenta.Caandva am iertat greseli de neiertat.Am fost tradata si am trecut si am mers mai departe.Candva am fost doborata,am simtit ca pamantul imi fuge de sub picioare si ca nu ami este nici o cale de iesire...

Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti`o doresti

Poate a fost o greseala facuta de mine dar fara intentie...sincer nam realizat ca tiam dat prea multa atentie

Fum prea scrum se stinge tot acum o prietenie moare nu mai poate respira mi-ai luat tot oxigenulprin tradarea ta.

ai iNtrat iN caSa mEa . pe feReaStra . ce iNtampla pE la 5 dimineata. tE puRtai ca Si cum . ne stiam dE'o viaTa . ti'ai apRinS un chiStoc' . de pE masa.

Imi amintesc si acum strangerile mele
ziceai ca nu poti sa traiesti fara ele .

Nu te lasa doborat de un sentiment gandeste`te prima data daca acea persoana merita sa suferi pentru ea.

Poate ca nu am facut cea mai buna alegere in trecut dar totul e pierdut nu o pot lua de la inceput.

Nu o sa dau ochii cu dezamagirea, acel lucru care iti schimba simtirea.

Cel mai greu e cand te simti un NIMENI pentru o persoana care pentru tine era TOT .

Tu ce alegi? Un caracter fals sau o fire pura?

red că dincolo de aceste pretexte pe care înca nu cred ca le înţelegeam, doream să-mi găsesc un scop, sau sa mi-l descopăr.

Sentimentele vor sa evadeze,sa aibe propriul lor curs,propria personalitate.

Ma regasesc ca fiind un adolescent cu suflet de copil.

Amintiri cu tine,cu noi,cu visele noastre ce speram candva sa devina…REALE!

Ma sting incet,prea incet pentru a simtii ca timpul se scurge…si eu pier.

Sper ca te-am ajutat. Fundaa please!?

6 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa!

Crezi ca ma faci geloasa cu tarfa ta`?Nu fraiere! Chiar nu imi pasa de ea. Asta este ca sa vada "prietena" ta. Ca tot eu sunt viata ta!"

FetitSa a răspuns:
raspuns ales
E dulce si uite asa te seduce

sa te iau ! Sa te am ! sa ma ai ! O copilarie,o chemare,o fata,o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre ! tOate fetelle majOre iau lectii de la minOre !

arata bine bruneta, dar e fata calCullata,care stie cum si unde sa te faCa;stie cand sa rada,cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie,singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege?abereaza? spune`i PA si se calmeaza !

eSte mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge !←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?!

2.Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.

3.Prea dulce ca sa fiu light.

4.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

5.Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.

6.Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

7.Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

8.nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

.Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

"Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!".

Ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta!:

Sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata si de zdrentze copiata!:X

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

Te DaI sKhUmPa DaR eU tHe StIu De CaNd ErAi La ReDuCeRy

Sunt smechera si versata de baieti sunt adorata!

Sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere!

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit!

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI diN tURNu De LA oBAMA ba’h .HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat.DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

♥ ` Câиd viиe ` vo®ßα ` De ` Iußi®e ♥` ßαby ` Spuиe`ℓe cå мå αi ` pe мiиe `:╳ •

"҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢α®e αu ¢ℓαså`

↑`Tε iubεs¢`♥ dαя nu`тi pαsă … Mi`ε doя dε тinε`♥ dαя nu тε inтεяεsεαză …`Tε doαяε`n p*lă`╧ dε¢i lαsă `☺`¬

→`♥`Àя †яεbùi să vεzi ` `αdεvăяα†εℓε vαℓσri`. Nù †σα†ε pi* sεxy`s `=p~ ¢σмσri`♦`҉

G®ew` så åjungi ℓå eå , ƒi®esc ! Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc `♥`

`Re¢oмαиd ßåietiℓo®` :╳ så-si ţiиå`` t⮃eℓe îи ℓeså.`!`☼
A®αtå`i că ø iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst` ● Pune`ţi d®αq şi tu ø dαtă ╚»`iniмα `n ƒøℓøs`:╳

Iußeste-ø иu`мi pαså `:] Påst®eαz`ø `de tøt .╚» Iα® pe мiиe ` P®iveste`мå . Si ℓiиge`te pe ßøt ~`=p~ `

♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*

♥`Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†`!`Ce мor†ii †ăi ``†i-aм ƒăcu†` ` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`

`♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`

S†iu cå vяei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vяei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳

•Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~?Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†`:X `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†`•

Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil

Sunt fitzoasa kat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fatha adevarata :*

Taletul meu e unicat& shy de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zs mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt den Angeli si Gheata].

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

E0 nuu vreauu sa`tsi lasi c***a ptr 0chii mei, nici prietenii tai . Viatsa merge inainte 0rice s`ar intampla, ai grij` de vagab0anta ta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi . Iubesti pe cineva
"
".Iubeste`ma pana la epuizare` .Risca totul ptr` mine .te tzine`?…""
"
"Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

"NU sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,,, hai sa facem o`ncercare , sa vedem care pe care.,,
Ea nebune mea.Nustu Cum sa`ti zic Dar pe langa mine tu esti un nimic![[Stiu nebunu`le ca Tie dor de mine ca Tie dor de noi K ma vrei inapoi.]]
Te vezi Mare piesa? Sau te Crezy Vreo Contesa? Esti Doar O Falsa Printesa. Iti dai aere de diva. Si Pe la Spate Le intorci pe toate

♥Nu poate niciun dezastru sa ne faca rau ne desparte numai Bunul D`zeu:X sy 2012 de`ar venii de 10 ori la iubirea noastra mare vom fi supravetuitorii♥
。◕‿◕。mi-ai fost barbat,mi-ai fost gagic,iubit sy frate.Am uitat de tne sy am plecat departe}{。◕‿◕。
-» baTe TaRabaneLe Ca.n aRabia # Ca Sa iaSa La jOc nevasTa Ta # Sa auzim baLanS oRiGinaL # BaTe pe sistem oRienTaL # TaRabaNa baTe Ca vRei sa.i faCi pLaCeRea ei # Ca DaCa se simTe Bine Dai ToTi baNii Tai
-» Ce.a mai Ramas Din ea # Din iubiRea mea Sh` a Ta # Mi.ai spuS ca vRei sa.Ti vezi De dRumuL Tau # FaRa sa ai paReRe de Rau # SufeRinTa sa mi.O cRezi nu vRei # esTi LaCrima Din Ochii mei ~ ●

"".Ea nO Are NevOie De Uh Cca Are Pe Buze GlOsS Sh`Are P Fata`Un Zambet DeLiCiOs Ea E Cca Aeru` ->Te LAsSa Farh ReSspiRatie.
BlOndh,Ochi Ccaprui, SurSsa Uh de InspiRaTie !:
`pTr`Uh ` MoOr` nO `Ma `LasSa `Q `dOor `Lumina`OchilOr`;;X
Ma` Vorbesti Da ai Vrea Sa` Fi ca Mn . .
.Ma Invidiezi Ca Nu Ma Comport ca Tn . Dar Am Uitat Sa` Ti zickk Tu Esti o TarfaaA Eu Sant Un Vipp Un StAr MuLt Pr3a HaLaDiT"""
""Am RuPt TzArA AsTa’N DoUa Cu O SmEkErIe NoUa,Cu VaLoArE De TzIgAnK Sh HaRfE De InDyAnK, aStA’i StiL CoLuMbIaN,ZaPaCeSc OrIcE TzIgAn,Na’ TaLEnT AmErIkAn K DoAr Eu SnT NuMbEr oNe"""
"ConTinua Sa Faci’…Pe ProasTa.Ca O Faci Byne!Esty Prea Mik PTr Un Jok.Atat De MaRe’ Chiar Daca’l Ai LanGa Tine`.RaMai Q ResTuRy De La Mne` Ai Vrea U Da`…Nu Se PoaTe.rOoZa Le Are Pe ToaTe!

Se Oftica Fraierele TOate ca m’am intors.Ati Ajuns Pe Jos Mai Datzi’va in Zloboz.Ati Crezut Ca de Mine Ati Scapat.Da nu e TarFelOr Chiar asa.Sunt Mai Aproape De el Decat V’ati Imaginat
tine-ma aproape pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce erai ocupat sa colectzionezi pietricele"

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

Sper ca te-am ajutat:X
Funditza?
m`aY vanDut De cAte oRy ay AvuT OcAzyA….daR jTy zyk Cva Bayatu mEu?;x….yeO nU Te VanD… eu Te Dau DeGeAba """

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck,ca si mie imi convine smug

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>
sau ia blogul asta
http://annamarya15.wordpress.com/

| Dr4gutzz4 a răspuns:

Esti atat de dulce, incat daca ma pis pe tine se face ceai Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…Munca nu a omorat pe nimeni… da de ce sa risc?! Zambeste, maine s-ar putea sa fii stirb! Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere… Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste…

| flor31 a răspuns:

Incep sa cred ca este ilegal sa inseli inima unei fete.*.

intr-o lume alb si negru,am tupeuu sa visez in culorii. :]] smug

Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking"

I'll be remembering / The shadow of your smile love struck"

• Facem tot ce stim si nu ne oprimlove struck • Traim viata din plinlove struck • Facem ce stimlove struck

Oricat de interesant ar fi un barbat sigur exista undeva o femeie care e plictisita pana peste cap de ellaughing))

Ambitia te ajuta dar orgoliul te distruge

Lucrurile nu se intampla asa deodata,trebuie sa le faci sa se intample de fiecare data

Stiu sa rad chiar daca sufletul imi plange, asta e arta de a invinge!"

Toate la timpul lor. Roata e rotunda. Intr`o zi se va intoarce!

Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

X Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Its' time for..."I don't care"happy."

->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

uneori,nu poti sa-ti ascunzi lacrimile"

Chiar daca nu îmi convine ceva, arat un zâmbet de parca nu s-ar fi întâmplat nimic. happy"

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant whistling."

"Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lasi afara sentimente, clar, devi slab! happy."

¦ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ¦"

Cand visele devin realitate.O sa vezi cu ochii tai daca se poate.¦

Astazi faci parte din trecut, desi imi umpli tot prezentul cu amintirea ta sad

Fiecare lucru isi are vremea potrivita, Si fiecare varsta isi are nebunia ei de`o clipa! :X

Nu e un vis si nici o fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X
» ¦ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ¦ »

Soarele nu mai e,s-a pierdut,nu mai iese din mare ca anul trecutsad

Sunt corectata atunci cand mai fac cate`o prostie. Asa am invatat sa pun pret pe toatewinking

ca au fost clipe grelebatting eyelashesdar am trecut de ele>:d

Vrei sa iti spun ce gandesc? Nu! N`o sa te mint. Dar stii? Sentimentele nu se spun, se simt!""

rugaminti atata de fierbinti incat ar intuneca minti :-s

"Caci poate numai timpul este cel care te face sa`ntelegistraight face

Îmi permit sa visez ca pot s-ajung departe. Caci gropile astea te trezesc la realitate"

multe vin si trec chiar`daca raman`semne`, orice`semn se vindeca`dupa o vreme`.

"Va mai trece o perioada pana cand ne vom da seama cat ne e de greu de fapt, Nimic nu se poate inlocui si nimic nu se poate sterge Totul ramane in mintea si sufletele noastre

oricat mi-ar fi de greu vreau sa visez ca din probleme pot sa evadezbatting eyelashes

Viata are jocul ei, insa tu faci regulile.`]

``Cat e Roata de patrata,Tot se intoarce ea odata!``- -"

dreptatea mi-o fac eu!, Trec peste toate daca n`am incotrobig grin!

Si da! am acelasi vis, dar oare iti pasa? :-s

Si-ar fi simplu si usor, sa nu-ti mai pese uneoriwinking

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoarelove struck

Cand viata iti da 100 de motive sa fii trista, arata`i ca ai 1000 de motive sa zambesti"

înainte de a citi, gândeşte-te; înainte de a critica, aşteaptă; înainte de a ruga, iartă; înainte de a lăsa totul baltă, mai încearcă o dată.

Se schimbă atunci când sunt dezamăgite, când sunt rănite. Se schimbă în bine, în rău, dar se schimbă întotdeauna. Uneori se schimbă ca să mai aibă o ocazie, ca să reînceapă; alteori pentru că nu mai suportă. Se schimbă pentru că viaţa-i schimbă...

Say the dirty pretty words, when you say, what you say, I'm not listening anyway"

acum stiu tot ce-i frumos repede trecelaughing

sadVa veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii, dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca,"Asa a fost o data!"

sadsadAm Invatat Ca OrIcAt mi-ar PaSa MiE Altora S`aR pUtEa Sa Nu Le PeSesad

Pentru ca viata poate fi frumoasa, si fara efecte speciale. :*

. Aveam in fata orizontul, conturat de viziuni. Crezand in vorbe, sinceritate si promisiuni.

stiu ca lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte:-

» Fenomenal deloc` banal demential` chiar fataL ` original sh `senzual Nu ` creZi ca real?

fa schimbari, fii tanar mergi nebuneste, condu repede, saruta incet,fara regretelove strucklove struck

"E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti"

Traiesc in vise,Stiu creeaza dependenta, dar nu sunt interzise! love struck

m-apropi-incet ZAMBESTI discret

===>TAke chAngEs, bE yOung,gO cRazY, driVe faSt, kiSS SlOw,nO rEgrEtS

"Visele nu ti le dau,si nu mi le poti lua."

uita de tot uita de lume de sentimente de suflete pereche fi RECE nu lasa pe EL sa te intunece

" Pauzele lungi si dese,cheia marilor succese! "!

fara probleme viata nu ar avea farmecwinking

acum traiesc din amintiri,povestea unei vechi iubiri

Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un tupeu fantastic,Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!"

ala bala portocalalaughing hihihihihihihi

Yeaahhhhee hee bla bla bla bla bla

Nu Am O Destinatie, Merg Doar Spre "Altfel"; x

| Laurentiu_Florin_1998 a răspuns:

Nu STIU