| Froyo a întrebat:

big grin In curand va fi ziua de nastere a unui coleg (implineste 15 ani) si nu stiu ce cadou sa ii cumpar. Nu prea ii plac cartile si nici nu asculta multa muzica. M-ati putea ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Cred ca orice baiat care se respecta si isi ingrijeste aspectul are deja un ceas, ar fi foarte frumos sa ii cumpere unul, dar mai intai sa se asigure ca nu are. Unul serios cu o curea neagra sau maronie o sa arate foarte tare, parerea mea.
In parfumuri, eu zic sa nu se bage deoarece nu poti cunoaste gusturile lui si e ceva mai greu acolo! Haine, la fel... Daca este vorba de iubit, eu zic sa fie ceas, chiar si daca este doar un simplu prieten merge de minune, mai poate incerca si ceva pentru calculator, stiu si eu, un mouse, chestii de-astea...dar nu este atat de special ca un ceas.
Bafta!

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un tricou sau ceas. Sau daca nu da-i bani thinking

| CocoMexii a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou un ceas, cred ca i`ar placea happy

| Armatistul82 a răspuns:

Cumparai un tricou fain