| SkepT a întrebat:

Curand este ziua de nastere a prietenei mele care implineste 15 si nu prea stiu ce cadou sa-i fac.Sunt impreuna cu ea de 2 luni.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| BlackSoull17 a răspuns:

Pai depinde acum, de cati bani dispui. Poti sa-i intrebi prietenele ce ar prefera, dar sa nu uiti de clasicul buchet de flori, toate fetele apreciaza asta big grin. Sper ca te-am ajutat, bafta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai faci comanda de un tort pe care sa scrie 15 ani si la multi ani, o felicitare muzicala si flori.

| AndreeLolla a răspuns:

Pai poti sa-i comanzi un tort + flori + un ursulet

| casandra12345 a răspuns:

Orice fata ar trebui sa stie sa danseze. Da-i un gift card de la o scoala de cursuri de dans. Ce fel de muzica ii place? Eu am urmat cursuri de street dance acum un an la http://stop-and-dance.ro/ dar au cursuri pentru toate tipurile de dans, de societate, vals, latino, etc. Mi-a placut mult, a fost chiar distractiv. Pun pariu ca nimeni nu s-ar gandi sa-i faca un asemenea cadou, plus ca daca nu-i place, dupa o luna nu se mai duce. Dar antrenorii sunt asa de gasca, incat nu se va pune problema. PS: la multi ani!

| rfd a răspuns:

Depinde de cati bani ai..., dar eu te-as sugera sa-i cumperi un buchet de flori si un breloc.

P.S. : Eventual te-as mai sugera sa faci si un party..., dar nu cred ca e necesar.