| NeverTooLateee a întrebat:

:d
Mai am si eu o intrebare Am avut o poza in pc care am pus-o la avut la mess si am sters poza. si am sterso si din cos big grin si poza mi-a ramas la mess cum fac sa o salvez din nou dau funda si vot :d pentru cele mai explicite rasp :d si pentru cele mai bune big grin

1 răspuns:
| EmyJail999 a răspuns:

Treb doar sa intri pe ascuns.ro (se zice ca vezi cine e pe inv dar nu e adevarat am testat eu) scrii id tau si iti va aparea id tau cum ca esti on, off, invisible si avataru tau si sub el este un buton "download" descarci poza dar va fi in rezolutie foarte mica(cat pentru un avatar. Sper ca ti-am fost de folos!