| carmen_4289 a întrebat:

Daca am la matematica notele 9 si 10 iar in teza 8 mai pot scoate media 10?straight face

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

10 nu iese clar daca ai 8 in teza dar daca te stradui iti iese 9, e bun si ala happy

| RocKzZ a răspuns:

Asa am patit si eu dar am avut vreo 3-4 de 10 si 8 in teza. Milogeste-te la profa ta sa te asculte de mai multe ori si sa iti mai dea niste 10 si o sa iti iasa.

| ThinkDifferent a răspuns:

10 nu iese.

| Talasman_Iulian_1995 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar nu prea cred ca mai poti lua 10. sad Sper ca te-am ajutat. :* Funda?

| PitikaaTaa a răspuns:

Iti iese media 8, 50 straight face