| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie va rog un hack pentru metin2 (server privat) daca se poate multihack sau dmg hack crying eu nu am crying

Răspuns Câştigător
| Anonimulll69 a răspuns:

Mai bine joaca Metin2 United E super tare sau RoyalStarsMT si asta cresti de rupi de la un caine faci vreo 200-270 ca!(funda)

2 răspunsuri:
| Anonimulll69 a răspuns:

Mersi pentru Medaliewinking!

| diablo2 a răspuns:

Cp i fain Metin2 United pe ce sv joci daca joci pe Elios pe regat albastru contacteazama numele mi mp4player i fain ma joc de 2 zile si am lv 67 cu ninfa+9