| enTine a întrebat:

Dati-mi va rog niste statusuri de dragoste, triste in franceza (dar sa aiba si traducere). Funda pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| rabbit2014 a răspuns:

Traducere
seulement un garçon qui aime vraiment vous comprenez le caractère- numai un baiat care te iubeste cu adevarat iti intelege caracterul. Je t'aime comme des fleurs aimer la pluie- te iubesc cum florile iubesc ploaia, seul celui qui aime sait attendre-numai cine iubeste stie sa astepte. La vie vous sourit quand quelqu'un sait comment prendre soin de vous-viata iti surade cand cineva stie sa aiba grije de tine, amour est exigeant-iubirea este pretentioasa. vous savez comment me faire plaisir- tu stii cum sa ma faci fericita. Notre amour est le plus précieux-iubirea noastra este cea mai de pret, Vous êtes l'air que je respire-esti aerul pe care il respir.