| anonim_4396 a întrebat:

dau funda
cum pot sa sterg o conversatie pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Vanesituca a răspuns:

Pai.intrii la mesaje.si iti apar toate mesajele
si undeva putin mai sus scrie "Mesaj Nou":langa "mesaj nou" e ca un fel de lupa.si dai click.pe "Mesaje Arhivate". dupa ce le vezi.dai click pe unul din ele[ pe care tu vrei sa'l stergi ]...si iti apare convorbirea. mai sus scrie" Actiuni".dai click.si dai "stergere mesaje" iar apoi selectezi ce vrei sa stergi.sau dai "Delete All". stergi toata convorbirea.
Sper ca m`ai inteles.si cu aceasta ocazie iti multumesc ca mi-ai adus aminte sa`mi sterg mesajele arhivate
Succes! Funda?big grin

1 răspuns:
| dianamariana2001 a răspuns:

Daca ai vorbit la o poza este un buton pe care scrie,, sterge comentariu``daca e direct pe pagiana este langa un buton