| Lizycutza_Lizzy_1997 a întrebat:

Buna TPU DAU FUNDA E URGENT IAR RESTU VOT! Deci am nevoie de un tutorial dupa youtube... oriice cum pot edita in photoshop in genul acesta http://nikond3100.sunphoto.ro/Ajutor/78280183...
Poate sa fie si in Engleza. NO PROBLEM! PLSSS!

1 răspuns:
| alexxaalexxaa a răspuns:

Poi este vorba si de ce program PHOTOSHOP folosesti pentru ca sunt diverse.Nu le stiu pe toate insa cele care editeaza asa de obicei se platesc. Gratuite sunt cele care fac chestii de genu`iluminare, alb-negru etc. Fundaa?