| anonim_4396 a întrebat:

de ce cand unii intra pe facebook de pe iphone si publica un mesaj in partea de jos a mesajului scrie " acum... minute prin iphone" iar eu cand intru pe iphone nu-mi scrie ca sunt de pe iphone thinking

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Pai tie nu-ti scrie dar cei care stau de pe calculator vad ca e de pe iphone trimis tongue

2 răspunsuri:
| antitaranideromania a răspuns:

Pentru ca esti un cocalar ce vrea ca lumea sa vada ca el are iphone. funda?big grin

| antitaranideromania a răspuns:

Pentru ca nu merge decat la smecheri de smeheri mafioti ca tine