| Roxanne121 a întrebat:

De ceva timp realizez bijuterii handmade dar nu stiu unde as putea sa le vand exceptand okazii! Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Da, desigur.
Incearca si pe Mercador.
Dar cel mai simplu ar fi sa creezi o pagina de Facebook si sa pui acolo poza cu fiecare produs in parte, detalii si pret. Adauga multi prieteni si da share mult. Participa la concursuri. Vor fi alte pagini care vor zice ca iti vor face reclama daca le dai o bijuterie gratis. Sau vorbeste tu si spune-le ca le dai ceva daca iti fac reclama. Bafta!

2 răspunsuri:
| LorenaElena186 a răspuns:

Tocmai.ro

| MarinaSiAlex a răspuns:

Fa-ti un site si vinde-le acolo...