| xEmiii a întrebat:

De curand mi-am cumparat o rochita fara bretele. dar problema esti ca nu am putut gasi un sutien cu bretele transparente. Credeti ca se vede urat daca se vad bretelele de la sutien? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Poti sa-ti dai jos bretelele de la sutien si rezolvi problema, daca nu ai sutien cu bretele care pot da jos, cumpara. Nu cred ca s'ar vedea urat cu bretele, dar daca exista si varianta asta, incearc'o happy

4 răspunsuri:
| ѕєñσяιтα a răspuns:

Buna.
Si eu am rochita din aceia. Si mie nu`mi plac bretele transparente, ma strang, oricat de tare le-as face sa nu ma stranga, tot ma strang.laughing
Iti poti lua un sutien, si sa-ti pui bretele transparente. Se gasesc la magazinele de haine. Oriundehappy
Nu se vede urat.
Ciao!wave

| CocoMexii a răspuns:

Mai este o solutie big grin poti sa iti iei doar bretele transparentehappy dar nu este asta o problema daca se vad bretele de la sutien happy

| wertori a răspuns:

Poti sa iti cumperi un sutien ca si culoarea rochiei,sau sutien fara bretele, se gasesc la jolidon, triumph.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neapărat să cumperi sutienul cu tot cu bretele transparente, ci le poţi găsi şi singure. Caută în magazine cu lenjerie intimă sau pur şi simplu în magazine în care se găsesc accesorii pentru fete. Costă în jur de 1/ 2 lei. Este adevărat, dacă rochiţa este fără bretele, se vede mai urât dacă nu ţi le iei pe cele de la sutien transparente. Baftă!