| MarcuPopescu a întrebat:

deci vara asta m-am apucat de fumat, când s-a terminat vara și a început școala m-am lăsat deoarece mi-am dat seama ca este o prostie și dau bani degeaba.Acum îmi este frica sa nu afle părinții deoarece sunt contra total, îmi este frica deoarece știu câțiva prieteni și lumea vorbește... Unchiul meu știe deja de la un prieten noroc ca este de treaba și nu spune, ajutați-mă va rog ce sa fac dacă afla ai mei?

Răspuns Câştigător
| CosminAka123 a răspuns:

Le explici ce s-a intamplat. Cel mai important lucru este ca te-ai lasat. Nu cred ca ti-ar face ceva, ci din contra, te-ar felicita deoarece putine persoane se pot lasa dupa ce s-au apucat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai normal este sa fii cinstit sis a le spui adevarul, care oricum va iesii la iveala si iti vei dezamagii parintii, daca minti.