| BambiSd a întrebat:

Din greseala TATAL MEU a apasat pe un buton de pe tastatura si a facut ca pagina de la Facebook sa fie mai mica. Scrisul, imaginile si tot sunt mai mici. Pe ce apasas ca sa se mareasca din nou?

Răspuns Câştigător
| Dannah a răspuns:

Buna! Am patit si eu asa! Trebuie doar sa apesi pe tasta „ Ctrl" apoi + sau -. In cazul tau pentru marire apasa +. Sper ca te-am ajutat! Funda? :X :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeIubescBL a răspuns:

Ctrl si + deodata happy

| BambiSd explică (pentru OFataSerioasa):

De obicei eu pun aceeasi categorie si chiar nu mi-am dat seama ca intrebarea asta trebuie pusa la alta categorie. Si daca tu spui ca nu ma baga nimeni in seama,tu de ce ma bagi?laughing Prin raspunsul tau sa stii ca m-ai bagat in seama. Si apropo, decat sa imi faci morala, mai bine puteai sa ma ajuti cum au facut ceilalti. Ca dovada ca cineva a primit si funda pentru ca m-a ajutat.winking