| AmaliaAmyE00 a întrebat:

Buna happy Am mare nevoie de ajutor sad am stat acum 5 minute pe tastatura si eram pe facebook si dintrodata am micsorat imaginile si scrisul chestia e ca nu stiu pe ce am apasat din greseala sti cum pot sa il facc sad? Funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Tine apasat Ctrl si misca rotita mouse-ului in fata sau tine apasat Ctrl si da ++. Numai bine!

1 răspuns:
| Ioanaa28 a răspuns:

Vezi sus, cand deschizi google[chrome]apare o cheita[de reparat] dai click pe ea si reglezi zoom-ul big grin