| justFORone a întrebat:

Am apasat din greseala pe niste butoane de la tastatura si mi s-a facut pagina de internet foarte mica (scrisul foarte mic). Pe ce trebuie sa apas ca redevina la forma initiala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii apasat CTRL si rotesti de rotita de la mouse

7 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Ctrl si + apesi de mai multe ori sau ctrl si rotita de la mouse

| bestialu96 a răspuns:

Folosesti mozila firefox?
daca da
Du-te sus la barul acela de sus unde scrie Vizualizare
2apasa pe marire text
3mareste CTRL ++
sper ca te-am ajutat funda?

| alinutza83 a răspuns:

Ctrl + scrolul de la mouse inainte.

| Florin7255 a răspuns:

Vezi ca ai in dreapta jos : 100%, 125%. Acolo trebuie sa fie 100% ca totul sa fie normal! Fundaa? Plzbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CTRL si rotesti din rotita de la mouse sau apesi si pe plus in acelasi timp

| Gabitza03 a răspuns:

Asa am facut si eu o data, dar nu stiu cum mi l-am facuthappy

| eu_5039 a răspuns:

Sau apeasa CTRL si +