| MirunaSunrise a întrebat:

Buna TPU doar pentru cine se pricepe. am un fujifilm s4000, alegerea a fost cam neinspirata cred, ori nu stiu sa-l folosesc. Are o multime de chestii si ma cam pierd, are 14 mega pixels asadar pozele ar trebui sa iasa destul de ok, bun.Cand fac poza intr-un spatiun intunecat nu stiu ce sa setez, daca setez blitul lumineaza fata intr-un mod cam neplacut, daca vreau sa filmez, observ ca pentru filmareare doar o chestie... daca o setez pe aceasta adica "filmare cu sunet" pentru a iesi video-ul bun trebuie sa fie lumina foarte foarte buna, si aceeasi problema daca vreau sa filmez mai spre seara se vede foarte naspa. Mai e o chestie, am vazut ca atunci cand filmez si descarc imaginea video-ului e foarte mare, daca o fac mai mica influenteaza calitatea? Obisnuiesc sa fac videoclip si l-am cumparat in speranta ca-mi va usura munca. dar. Un sfat va rog funda

1 răspuns:
| Cromwell a răspuns:

Mda... poate 1 cauza esate tara de fabricatie, cele facute in Korea,, Cgin, taride genu ma rog, nu tote st la aceai caltiate, u pote nu ai vaut ginion, si dac nu inecrac manulul cu instructiuni