| Aditzza213 a întrebat:

Buna TPU eu sunt Adriana si sunt plinuta toti fac glume proaste gen: Hei bunicul meu are un tir cand isi ia prelata ii spun sa-ti ia si tie una. Vreau sa imi dati si mie niste replici mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i ignori, dar cateodata e bine sa fioi tupeista si sa le dai peste nas.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Tu arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Tu ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

le-am luat de pe e-Dragoste.ro
Incearca sa nu mai pui totul la suflet, asa sunt unii, isi bat joc si ii critica pe altii fara sa se uite in oglinda sa vada cat de perfecti sunt ei.
Si daca zici ca esti plinuta, poate ar trebui sa incerci sa mai slabesti putin, si o sa te simti mult mai bine...succes!