| anonim_4396 a întrebat:

I need a help again. Vreau sa-mi i-au trening de la adidas pe modelul asta http://www.okazii.ro/......pret-.html momentan nu conteaza culoarea. Dar vreau sa mi-l iau de la magazin pentru ca nu stiu cum imi va veni daca il iau de pe net. Asa ca puteti sa-mi spuneti unde gasesc in constanta trening dinasta? Va rog mult:D
PS: ar putea fi la un pret ma rezonabil cca 85lei noi s-au mai puti

Fundita:D

1 răspuns:
| totmike a răspuns:

1. corect este,, i need help'' nu a help pentru ca nu-i un lucru
2.ce vezi tu la treningu ala?
3.habar n-am