| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la circ si am auzit o melodie tare.Nu stiu cum se numea, dar cred ca era in spaniola si melodia a fost pusa cand oamenii faceau gimnastica, deci era o melodie linistitoare.Refrenul(in cea mai mare parte) era ceva de genul: "ye ye ye ye ye ya a a a a ". Primul care raspunde CORECT are FUNDA+VOT!

2 răspunsuri:
| Roxana6 a răspuns:

PS pentru intrebarea mea:Melodia este cantata de o femeie, si cum am mai spus, era o melodie pusa pe fundal atunci cand erau reprezentatii de acrobatica!