| Doarr a întrebat:

Ieri am pus o tema pe Facebook de pe stylish, si apoi Stylish s-a adaugat la Chrome, sus in dreapta. Apoi, am dat hidden Stylish si nu il mai gasesc. Ce fac acum ca vreau sa dezactivez toate temele puse pe facebook? Cum fac sa gasesc iar Stylish? Raspunsul care ma va ajuta va primi funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai sterge Stilish din Aplicatii de pe facebook si apoi intra in Chrome -> ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> in dreptul la Stylish ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra pe facebook.