| Allyson196 a întrebat:

Buna TPU.
Imi dati niste melodii mai noiii, care va plac si voua. Dar sa nu fie manelelaughing!

Răspuns Câştigător
| Punky_8979 a răspuns:

Poti incerca Lady Antebellum-Heed you now,Shontelle -Impossible,Dj Aligator-Close to you,sad-violin,Maite perroni-contigo,separada de ti, Backstreet boys-Incomplete, 4Tune-I miss you,Avril Lavigne -Innocence; When your gonne,Scorpions-Still loving you,Miley Cyrus-The climb,I'll alwais remember you,When i look at you,Mariah Carrey-Without you,Enrique Iglesias-Si tu te vas,Ring my bells, Pink-Fugin' perfect, He-eu ft.Cristal Q-I'm Sorry,Rchiard Marx-Right Here Waiting,Smiley-Dream girl,sau romanesti-Smiley ft. Adi-Cuvinte,Ely-Hey,Chris ft Allexandra-strig spre tine,Ultimu' vers,O poza cu noi,Cand aveam probleme, Praf in ochi-Locul ei, Laurentiu Duta si Andreea Blan-Un vis frumos...sunt mai multe da' acum nu imi mai vin in mintebig grin Sper ca te'a putut ajutawinking:* Cam astea ascult; D

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu vroiam să-ți fac o manea drept dedicație!
Pa, pa.

| HasisS a răspuns:

Specii-Vezi

Temelie!