| innocentgirls a întrebat:

imi explicati va rog si mie ce trebuie sa faci in jocul,, pandanda" Funda

Răspuns Câştigător
| PinoDenisa19 a răspuns:

Si eu joc, am lvl 20. E simplu. Faci misiuni din care primesti niste putere care se adauga la bara de level si asa cresti. Ca sa faci misiuni te plimbi prin oras si dai click pe panda care au " Q " deasupra capului. In rest te plimbi, iti iei haine, pescuiesti. E destul de funny. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Raptorvitus a răspuns:

Nimic, e un jov multi Player, nu trebuie sa faci nimic, e ca Club Penguin, e de distractie!