| Deea_7606 a întrebat:

Buna TPUhappy imi place mult sa fac poze.doar ca in ultimul timp nu prea mai am idei.imi puteti da niste idei noi pentru un photoshooting?big grinbig grinplisss!(si fara link-uri cu poze cu continut sexual va rog!)vreau ceva dragut si interesantbig grin va rog cat mai multe idei. dau funditabig grinbig grin

6 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Pai inspirate de la un artist (cantaret/a, actor/actrita) si incearca sa faci poze dupa stilul ei/lui.

| spotlight a răspuns:

Depinde fa niste poze dragute cu animalute sau vdute in par si te inspiri de pe acolo fa ceva distractiv si foarte bun.pa

| Ctynnaa a răspuns:

Bunahee hee,Cristina, fotograf!happy Incantata:*. Daca stii sa focalizezi bine, si sa prinzi unghiul bun, dintr-o singura petala de floare poti sa faci o adevarata capodopera!:* citeste pe net despre arta fotografieihappy

| Deea_7606 explică:

A da, am uitat si daca aveti idei pentru locuri nu ezitati.P.S:daca se poate din iasiwinking

| Deea_7606 explică:

Pai.as vrea sa folosesc o prietenalaughing''model''laughing...pai stiti, ma gandeam sa fac ceva poze pe calea feratabig grinidei?

| NeStyEE a răspuns:

Nu prea stiu ce link sa-ti dau, insa si eu incerc sa devin fotograf. Acum depinde de stilul tau. Incearca sa prinzi peisaje cat mai luminoase si contrastate, sau incearca sa faci acele poze zoom, adica sa faci poza la o floare, sau poti face diferite poze gen "portret". Depinde de stilul tau.