| Yuuki_5557 a întrebat:

Imi puteti spune cum imi fac o semnatura pe un forum...merci:*

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Pai e simplu intri pe profil, cauti acolo semntarura e langa avatar, dai acolo, uploadezi poza daca vrei poza pe tinypic.com sau imageshack, pe tinypic copiez link-ul care incepe cu [IMG]. si pe iamageshack nu stiu ca nu l-am folosit niciodata si il pui acolo daca vrei citat sau ceva de genul asta e si mai simplu pur si simplu scrii acolo in spatiul acela