| Mariinna a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie cateva melodii cu mult bass? funda...

Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

CIA - Ba esti nebun Animal X feat. J. Yolo - Unii dintre noi dj selina - get up George Hora-Oki Yey I-sHiNe - I Remembe Kanye_West_-_Stronge Lil Wayne - Lollipop feat. Static Major (Francisco Remix) Mossano_-_Caramba Nane-Ca O Stea Sak Noel - Loca People Vin Diesel - Triple X 1 Wiz Khalifa ft. Snoop Dogg, Juicy J & T-Pain - Black And Yellow [G-Mix].mp3 Lil Eazy-E - That Fire (Prod. by Scott Storch Chris Brown Ft. Lil` Wayne - Gimme That (Remix).mp3 Ice Cube - Do Ya Thang

1 răspuns: