| Dennysu a întrebat:

Imi spuneti va rog, cum pot schimba numele de la yahoo messenger? Dar sa le apara si celor din lista.
Multumesc! Fundabig grin.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - Schimba nume (Nickname) Intra pe Yahoo messenger si da click pe ''Messenger''->My Contact Details ->aici la NICKNAME scrii ce nume vrei sa-ti apara pe messenger (este numele cu care te vad si prietenii) Si acum ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save.

Bafta!