| toxich a întrebat:

Imi ziceti si mie ce descriere pot sa pun la o poza cu mine si cu iubitul meu pe facebook? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ardeuitecumarde a răspuns:

"Doar el ", " îl iubesc ", " ne iubim ", ai imaginația la picioare.

9 răspunsuri:
| Delia1992 a răspuns:

I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine

Iubitul meu se respectă: are lângă el blonda perfectă! (dacă eşti blondă)

El pe mine ma iubeste. Si de voi se foloseste. Degeaba il vei avea. Ca a trecut prin mana mea.

Dintre toate pustoaicele eu ti-am mancat zilele:X

Răspuns utilizator avertizat
| toxich explică (pentru Niicola):

Sunt o persoana care se enerveaza foarte repede asa ca te rog vorbeste frumos daca nu..nu mai vorbi...chiar nu aveam nevoie de un asemenea raspunswinking

Răspuns utilizator avertizat
| toxich explică (pentru Niicola):

Prima data invata sa scrii si apoi critica pe altcinveawinking

Răspuns utilizator avertizat
| toxich explică (pentru Niicola):

Daca am cerut o descriere pentru o poza si am vrut sa fie cv mai frumos nu inseamna k tu trebuie' sa vorbesti aiurea daca in raspunsul tau apare ceea ce am cerut eu e bine... daca nu, nu mai zici nimicwinking

| toxich explică (pentru Niicola):

Daca am vrut o descriere pentru o poza si am vrut sa fie ceva mai frumos asta nu inseamna ca tu trebuie sa vorbesti aiurea... daca raspunsul tau contine ce am cerut eu bine daca nu, nu mai zici nimic...nu inteleg de ce ai mai raspuns la intrebare.

Răspuns utilizator avertizat