| alinaaa22 a întrebat:

Am o poza pe facebook cu un caine si nu stiu ce descriere sa pun laughing. Voi ce ziceti?:*. Fundaaa si Vot! happy

6 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

El e Jacob din Amurg love struck iar eu... eu sunt Bella

| MyMindRules a răspuns:

"Semanam?''

| georgiana999 a răspuns:

,,acesta este mancaciosul meu si cu mine'' rolling on the floor

| BeibbG a răspuns:

Pai ai putea sa pui :
" El e mititeluu meu, spumcicc si cel mai bun prieten al meu`love struck Il iubesc :X "
sau ceva de genu`laughing)
P.S. Nu rade de mine... ideea mi-a venit pe moment rolling on the floor

| crissmay a răspuns:

A Little/Big dog, but i love.
Pretty dog

| alinaaa22 explică:

Cainele nu-i al meu laughing). Descriere in engleza daca se poate big grin