| toxich a întrebat:

Imi ziceti si mie ce descriere pot sa pun la o poza cu mine si cu iubitul meu pe facebook? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ardeuitecumarde a răspuns:

"Doar el ", " îl iubesc ", " ne iubim ", ai imaginația la picioare.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Delia1992 a răspuns:

I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine

Iubitul meu se respectă: are lângă el blonda perfectă! (dacă eşti blondă)

El pe mine ma iubeste. Si de voi se foloseste. Degeaba il vei avea. Ca a trecut prin mana mea.

Dintre toate pustoaicele eu ti-am mancat zilele:X