| Iuliana98 a întrebat:

happy In 2009 s-a facut o tabara gratis la Costinesti in luna iulie cu niste copii din judetul Buzau...Am fost si eu dar pe vremea aia nu aveam Internetul bagat si nu am nici o adresa a nimanui.sad Exista niste liste cu numele copiilor care au fost? Daca da dati-mi link va rog! O sa va dau funda la fiecare raspuns care mi l-ati dat! URGENT! Multumesc >big grin

1 răspuns:
| carhartt a răspuns:

Pai tu stii datele taberei, numele taberei ziua si toate cele! Cum sa-ti spunem noi in ce tabara ai fost tu?