| Odin666 a întrebat:

In revista avon sunt 2 lantisoare extrem de frumoase as vrea parerea fetelor mai ales ce ar alege ele :
1: Un lantisor cu pandantiv in forma de inimioara argiuntiu
2: Un lantisor cu pandantiv de 2.7 cm lungime cu cuvantul : "Love" + o inimioara atasata in josa la "e" + pe lantisor e atasata o inimioara la fel tot argintiu.
Deci ce alegere ati face?

Răspuns Câştigător
| Angels151 a răspuns:

Buna,eu sunt reprezentanta avon de 3ani... Sincer mie imi place al doilea lantisor si le am pe amandoua....Al doilea e mai gingasi si frumos

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sunt foarte, foarte putine "bijuterii" avon care merita atentia. In revista arata surprinzator de bine pentru cat de PROASTE sunt in realitate. Plastic si sarma penibile. Ai mare grija ce alegi.

Mama a luat de exemplu un set extrem de atragator de cercei si pandant care semanau cu aurul si aveau pietre incrustate. Dupa ce le-a purtat o vreme s-au decolorat, au coclit prin unele zone si si-au pierdut stralucirea. Avon nu e in stare sa faca niste banale bijuterii inoxidabile, consider ca isi bate joc de cumparatori.

Sunt si unele mai bunicele. Dar si pretul...M-am uitat in brosura la cele despre care vorbesti, sunt printre cele mai proaste, insa fotografiate bine.

Mai sunt si 20 de lei. Iti recomand belatriz ro. Au pandante suflate cu aur, foarte rezistente in timp, la preturi foarte accesibile. Forget Avon.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca tii musai si musai, cred ca pandantul in forma de inima e de calitate mai buna, dar sincer vorbind incearca sa gasesti un reprezentant avon care sa le aiba fizic sa le vezi.