| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Buna TPU.Incep sa devin disperata.Stiu ca nu e indicat sa`mi fac temele pe site, dar sincera sa fiu nu pot citi cartea aia, aici ma refer la Eroii din Legendele Olimpului de Alexandru Mitru. E o carte groaznica.Deci,daca va rog imi dati rezumatul pe eroi sa zic asa? Dau FUNDA.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| cristina107 a răspuns:

Eu am citit-o da r imi vine greu sa-ti dau rezumate pe eroi pentru ca sunt foarte multi, incearca s citesti singur/a pentru ca sas vei intelege cel mai usor continutul cartii. BAFTA!