| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU,m-a pus sa citesc azi la franceza si am avut senzatia ca mi s-a pus in nod in gat si imi venea sa plang fara sa vreau, profesoara nu stiu daca si-a dat seama dar se uita la mine, dupa a doua ora a venit alta profesoara sa ne zica de teatru cine ar vrea sa se inscrie ca ar ajuta la gestionatea emotiilor, dupa a 3 ora a venit consilierul scolii sa ne zica sa venim la ea ca sa ne ajute sa ne cunoastem mai bine.Credeti ca profesoara de franceza a zis ceva prin cancelarie?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.
Să joci într-o trupă de teatru de amatori e super pentru gestionarea emoțiilor.