| mihai444 a întrebat:

Salut,am 13 ani si sunt in clasa a 7a si imi place de o fata de clasa a 9a care va face 15 ani luna asta.Ne cunoastem si ne intelegem bine.Credeti ca ar putea sa ma placa? S-ar uita la mine?

2 răspunsuri:
| KindKid17 a răspuns:

Nee nu prea ai sanse. Trebuie sa spui mai multe detalii. Se uita la tine lung? Rade la glumele tale? Te ignora sau se aproprie te tine? Etc. Oricum fetele se maturizeaza mai rapid decat baietii. Fetele vor baieti la care sa se simta protejate. (Nu ca le-ar bate unul, dar.)

| TheRunner a răspuns:

Ma, la varsta asta nu prea vad eu relatie cand fata e mai mare cu 2 ani ca baiatul. La maturitate mai gasesti cazuri. Deci acum nu cred.