| ZeePinkStar a întrebat:

Buna TPU :] m-a rugat un coleg de la servici sa-i fac un cd cu muzica populara si manele... eu nu ascult nici un gen din astea douabig grin Care stiti si ascultati asa ceva imi puteti face o lista cu melodii cat mai noi si mai frumoase? big grin. Multumesc. Fundita pentru cele mai multe :]

2 răspunsuri:
| teodem a răspuns:

Eu l-as refuza sau i-as face un cd cu muzica populara gen tudor gheorghe, mie pur si simplu mi-i mila de oamenii cARE asculta manele si incerc sa-i scot din asta si sa le propun alt tip de muzica.bye

| ZeePinkStar explică:

SoRyN multumesc, mi-ai fost de mare ajutor happy
teodem fiecare cu gusturile lui. daca el m-a rugat... eu i-l fac cum a cerut, eu i-am spus ce muzica am, mi-a spus ca nu-i place, deci, fiecare cum crede happy